Det ble nesten som jeg hadde planlagt.

Aldri si aldri, ha døra litt på gløtt.

Du kan legge planer så mye du vil, si at du skal ta det rolig så mye du vil, men ha nå døra litt på gløtt for forandringer.

Stua har senket seg til ro nå, det er lys og litt gotterier på bordet. Ute regner det så tv signalene blir borte. Det gjør jo ingenting, om det regner litt nå, inne er det tørt og greit, i hyllene har jeg masse filmer som jeg kan sette på, men nå er det radioen som får spille litt i bakgrunnen. Den får holde meg litt med selskap mens jeg lagrer videoen fra All In Mc Granli sin klubbtur 2021. Ja den er ferdig nå, endelig!

Regnet lot vente på seg litt idag, det kom ikke helt til annonsert tid, så da rakk jeg jo å ta en runde med ryddesaga bak huset. Det er utrolig hvor fort den bjørka vokser. Nå er det fjernet, skulle vel ikke komme noe mer der nå føre vinteren.

Da trur jeg at jeg ser om jeg finner sofaen, den står der borte i andre enden av stua, vi har ikke hatt så god kontakt i dag, bare et par sporadiske touch’er i løpet av dagen.

Lag den en fin lørdag kveld.

På keb.blogg.no finner du litt forskjellig slik en hverdag kan se ut her. Les og kommenter gjerne.
Posts created 1959

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top